Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9438 км

  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Р3 Инфомедиа од 01.04.2012 година е давател на сервисот 1188 – Целосен телефонски именик и телефонска служба за информации, за сите мобилни или фиксни телефонски броеви и адреса на сите правни лица и на физички лица што претходно дале согласност за објавување на нивните податоци.

Телефонската служба за информации – 1188, има за цел брзо и прецизно пронаоѓање на податоци за корисниците кои што имаат потреба од информација за физичко лице или правен субјект. Нашите оператори се достапни 24 часа, секој ден од неделата, вклучително и празници. Базата на податоци на сервисот 1188, содржи информации за претплатниците на сите телефонски оператори во РМ. Сервисот е достапен преку фиксен и мобилен телефон.

Телефонската служба за информации – 1188 на територијата на Р. Македонија, претставува најголем провајдер - сервис за информации на едно место, сервис кој што е прилагоден на динамичните процеси на модерното живеење, заштедувајќи го Вашето време кога ви треба квалитетна и проверена информација, сега и веднаш.
повеќе

Постови

Zlatna Kniga

📝 Учи странски јазици🌎 Патувај низ светот 👨‍🎓 Создади успешна кариера✂️Одбери купон, кликни на с ...

Осигурување при незгода на лица

Никогаш не знаеме кој е наредниот непредвидлив и немил настан во животот! Што не чека дома, на работ ...

Zlatna Kniga's cover photo

Повеќе на https://zk.mk/coupons/edukacija

Zlatna Kniga

🌏 Секој нов јазик е чекор понапред кон нови авантури, предизвици и успеси.. Одбери го твојот омилен ...

Просветно дело

💥КАТАЛОГ - BACK TO SCHOOL💥

Сава онлајн полиси за осигурување на ученици и студенти

Секој може да се повреди. На училиште, факултет, дома, шетајќи во парк, на роденденска забава... А, ...

Првата миризлива MasterCard® дебит бесконтактна картичка

Новата миризлива картичка е првата Mastercard дебитна картичка, а воедно и прва бесконтактна картичк ...

Автомобилска одговорност

Осигурувањето од автомобилска одговорност претставува законски задолжителна обврска пред вклучување ...
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.723 ден.

Тест производ

9%заштеда
Цена со ДДВ:242 ден.218 ден.

Директна пошта

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи