Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Р3 Инфомедиа од 01.04.2012 година е давател на сервисот 1188 – Целосен телефонски именик и телефонска служба за информации, за сите мобилни или фиксни телефонски броеви и адреса на сите правни лица и на физички лица што претходно дале согласност за објавување на нивните податоци.

Телефонската служба за информации – 1188, има за цел брзо и прецизно пронаоѓање на податоци за корисниците кои што имаат потреба од информација за физичко лице или правен субјект. Нашите оператори се достапни 24 часа, секој ден од неделата, вклучително и празници. Базата на податоци на сервисот 1188, содржи информации за претплатниците на сите телефонски оператори во РМ. Сервисот е достапен преку фиксен и мобилен телефон.

Телефонската служба за информации – 1188 на територијата на Р. Македонија, претставува најголем провајдер - сервис за информации на едно место, сервис кој што е прилагоден на динамичните процеси на модерното живеење, заштедувајќи го Вашето време кога ви треба квалитетна и проверена информација, сега и веднаш.
повеќе

Постови

Женски центар Астарта / Women's Center Astarta

Уште два петока и две работилници - за ДОЕЊЕ и ПОСПОРОДИЛНИ РАСТРОЈСТВА. За утрешната и бонус - дел ...

's cover photo

Повеќе на https://marketkonekt.com/makedonija/sections/CWA?auto_sale=0

Photos from Zlatna Kniga's post

Искористи ги деновите на Guess во Optika Retina и добиј подарок и специјален попуст од 03.12 - 08.12 ...

Photos from Zlatna Kniga's post

Се продава куќа во населба Бардовци преку Tiffany Real Estate / Тифани Агенција за недвижности*Год ...

Photos from Zlatna Kniga's post

🏨 Продажба на стан во Дебар Маало, во близина на СЈО преку Tiffany Real Estate / Тифани Агенција за ...

Photos from Zlatna Kniga's post

🔔 20% попуст на целиот асортиман во Adams shoes, 20% попуст на цел асортиман во Аксел, 15% попуст на ...

PSS Power Sport System

Подарок "SОNAX" ЗИМСКИ СЕТ со секоја полиса од авто-одговорност преку 'Seda' брокер, во сите станици ...

Просветно Дело Издавачка куќа

За BLACK FRIDAY & WEEKEND, Просветно дело подготви специјални акции и попусти кои ќе траат од 23-ти ...
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.723 ден.

Тест производ

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги нашите производи на
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи