Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Со својата 11-годишна традиција, Златна книга е лидер на пазарот на информатори и бренд со високо ниво на препознатливост, изграден имиџ, и континуирано силна лојалност кај македонските потрошувачи. Дополнително, преку регионалното издание на албански јазик, брендот е достапен и пред Албанската популација.

Р3 Инфомедиа креира 2 печатени изданија - брендови: Златна Kнига и Libri i Artë:

ЗЛАТНА КНИГА

Масовен, иновативен и годишен информативен медиум за Македонија. За корисниците, од една страна, овозможува брзо и едноставно да дојдат до вредни информации за потребите на секојдневниот живот. Од друга страна, рекламата во овој годишен печатен информатор е сигурен извор за нова продажба и зголемена заработка за фирмите, големи и мали.

Златна Книга врши детална категоризација за сите услуги, производи, институции, установи, индивидуалци, мали и големи фирми.

- 2.004 заглавја на дејности во оригиналниот индекс на заглавја
- Над 60.000 детализирани и проверени информации
- Присутна во фирмите и во семејстватата
- Купони за попуст кои можат да се користат во текот на целата година
- Бесплатна дистрибуција за сите

LIBRI I ARTË

Libri i Artë е прв годишен информативен медиум на албански јазик во Р. Македонија кој е наменет за Албанската популација во Р. Македонија. Libri i Artë во моментов е единствен информативен медиум со комерцијална содржина од толкав обем, кој во целина ги задоволува потребите од рекламирање на малите, средните и големите бизниси не само кај Албанската, туку се повеќе и меѓу Македонската популација.
повеќе

Постови

Женски центар Астарта / Women's Center Astarta

Уште два петока и две работилници - за ДОЕЊЕ и ПОСПОРОДИЛНИ РАСТРОЈСТВА. За утрешната и бонус - дел ...

's cover photo

Повеќе на https://marketkonekt.com/makedonija/sections/CWA?auto_sale=0

Photos from Zlatna Kniga's post

Искористи ги деновите на Guess во Optika Retina и добиј подарок и специјален попуст од 03.12 - 08.12 ...

Photos from Zlatna Kniga's post

Се продава куќа во населба Бардовци преку Tiffany Real Estate / Тифани Агенција за недвижности*Год ...

Photos from Zlatna Kniga's post

🏨 Продажба на стан во Дебар Маало, во близина на СЈО преку Tiffany Real Estate / Тифани Агенција за ...

Photos from Zlatna Kniga's post

🔔 20% попуст на целиот асортиман во Adams shoes, 20% попуст на цел асортиман во Аксел, 15% попуст на ...

PSS Power Sport System

Подарок "SОNAX" ЗИМСКИ СЕТ со секоја полиса од авто-одговорност преку 'Seda' брокер, во сите станици ...

Просветно Дело Издавачка куќа

За BLACK FRIDAY & WEEKEND, Просветно дело подготви специјални акции и попусти кои ќе траат од 23-ти ...
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.723 ден.

Тест производ

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги нашите производи на
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи