Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9438 км

  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Со својата 11-годишна традиција, Златна книга е лидер на пазарот на информатори и бренд со високо ниво на препознатливост, изграден имиџ, и континуирано силна лојалност кај македонските потрошувачи.

Р3 Инфомедиа креира 1 печатено издание - бренд: Златна Kнига

ЗЛАТНА КНИГА

Масовен, иновативен и годишен информативен медиум за Македонија. За корисниците, од една страна, овозможува брзо и едноставно да дојдат до вредни информации за потребите на секојдневниот живот. Од друга страна, рекламата во овој годишен печатен информатор е сигурен извор за нова продажба и зголемена заработка за фирмите, големи и мали.

Златна Книга врши детална категоризација за сите услуги, производи, институции, установи, индивидуалци, мали и големи фирми.

- 2.004 заглавја на дејности во оригиналниот индекс на заглавја
- Над 60.000 детализирани и проверени информации
- Присутна во фирмите и во семејстватата
- Купони за попуст кои можат да се користат во текот на целата година
- Бесплатна дистрибуција за сите

повеќе

Постови

Zlatna Kniga

📝 Учи странски јазици🌎 Патувај низ светот 👨‍🎓 Создади успешна кариера✂️Одбери купон, кликни на с ...

Осигурување при незгода на лица

Никогаш не знаеме кој е наредниот непредвидлив и немил настан во животот! Што не чека дома, на работ ...

Zlatna Kniga's cover photo

Повеќе на https://zk.mk/coupons/edukacija

Zlatna Kniga

🌏 Секој нов јазик е чекор понапред кон нови авантури, предизвици и успеси.. Одбери го твојот омилен ...

Просветно дело

💥КАТАЛОГ - BACK TO SCHOOL💥

Сава онлајн полиси за осигурување на ученици и студенти

Секој може да се повреди. На училиште, факултет, дома, шетајќи во парк, на роденденска забава... А, ...

Првата миризлива MasterCard® дебит бесконтактна картичка

Новата миризлива картичка е првата Mastercard дебитна картичка, а воедно и прва бесконтактна картичк ...

Автомобилска одговорност

Осигурувањето од автомобилска одговорност претставува законски задолжителна обврска пред вклучување ...
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.723 ден.

Тест производ

9%заштеда
Цена со ДДВ:242 ден.218 ден.

Директна пошта

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи