Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Р3 Инфомедиа нуди 4 производи:

1. Златна Книга - овозможува брзо и лесно пребарување на важни информации за секојдневни потреби. Златна Книга ги категоризира детално сите сервиси, производи, институции, компании, индивидуалци, мали или големи фирми, во одделно дефинирани секции. Сите информации од базата на Златна Книга се достапни до пошироката популација во Македонија преку печатени именици (Златна Книга на македонски и Libri i Artë на албански јазик), веб страната www.zk.mk (на македонски, албански и англиски јазик), како и на мобилните и платените ТВ апликации.
Производот е целосно адаптиран на домашниот пазар и истиот е резултат на тимската работа на 23 посветени членови на Р3 Инфомедиа.
Златна Книга го има 2 пати добиено признанието Superbrand за Македонија, во 2009 и 2011.

2. www.MarketKonekt.com – проширува on-line бизнис можности, директно поврзувајќи ги компаниите со потрошувачите. Сервисот овозможува брз, погоден и евтин начин на промоција на производите на бизнисите, како и детални информации за понуди на потрошувачите. Во моментот сервисот е достапен во Македонија, Србија, Бугарија и Албанија. Планот на Р3 Инфомедиа е во блиска иднина да ги вклучи и останатите пазари од Балканот.
Отсега можете да ги нарачате и да ги добиете производите за 2 работни дена на Вашата адреса преку shop.marketkonekt.com.

4. 1188 – Македонски Национален Сервис (бели и жолти страници) – достапен преку кол центар и на www.1188.com.mk
повеќе

Постови

Photos from Zlatna Kniga's post

👷🚧10% попуст на изработка на алуминиумска и pvc столарија, 10% попуст за проектирање на објекти со б ...

5 причини зошто Doorhan гаражни врати!

Доорс Импекс Скопје официален застапник на светскиот бренд Доорхан. тел. 078 365 676 http://www.door ...

Кои се придобивките од флуоризација на забите?

Флуорот и здравјето на забите Флуорот е природен минерал кој делува превентивно на забите, го спречу ...

Шопинг изненадување со American Express на Силк Роуд Банка

По повод месецот на љубовта февруари и месецот на жената март, корисниците на American Express карти ...

Photos from Zlatna Kniga's post

✨✨25% попуст на сите услуги во фризерско-козметичкиот салон Д бјути Рум, 20% попуст на плазмолифтинг ...

's cover photo

Повеќе на 👉https://bit.ly/2ti844i

Photos from Zlatna Kniga's post

Подигнете го имиџот на вашиот бренд!Изработка на дизајн на пакување и фотографија на производи.По ...

Timeline Photos

🧘15% попуст на основен курс по Интегрална јога, цена со купон 2040 денари✂️ Бесплатно преземи го к ...
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.723 ден.

Тест производ

9%заштеда
Цена со ДДВ:242 ден.218 ден.

Директна пошта

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги нашите производи на
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи