Радиус (100км)

Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км
  • Локација: пред Симпо

  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Р3 Инфомедиа нуди 4 производи:

1. Златна Книга - овозможува брзо и лесно пребарување на важни информации за секојдневни потреби. Златна Книга ги категоризира детално сите сервиси, производи, институции, компании, индивидуалци, мали или големи фирми, во одделно дефинирани секции. Сите информации од базата на Златна Книга се достапни до пошироката популација во Македонија преку печатени именици (Златна Книга на македонски и Libri i Artë на албански јазик), веб страната www.zk.mk (на македонски, албански и англиски јазик), како и на мобилните и платените ТВ апликации.
Производот е целосно адаптиран на домашниот пазар и истиот е резултат на тимската работа на 23 посветени членови на Р3 Инфомедиа.
Златна Книга го има 2 пати добиено признанието Superbrand за Македонија, во 2009 и 2011.

2. www.MarketKonekt.com – проширува on-line бизнис можности, директно поврзувајќи ги компаниите со потрошувачите. Сервисот овозможува брз, погоден и евтин начин на промоција на производите на бизнисите, како и детални информации за понуди на потрошувачите. Во моментот сервисот е достапен во Македонија, Србија, Бугарија и Албанија. Планот на Р3 Инфомедиа е во блиска иднина да ги вклучи и останатите пазари од Балканот.
Отсега можете да ги нарачате и да ги добиете производите за 2 работни дена на Вашата адреса преку shop.marketkonekt.com.

4. 1188 – Македонски Национален Сервис (бели и жолти страници) – достапен преку кол центар и на www.1188.com.mk
повеќе

Постови

71% ПОПУСТ НА ТЕСТ ЗА СКРИЕН ШЕЌЕР + ЕХО НА ПЛОД И ПОСТЕЛКА КАЈ ТРУДНИЦИ

71% попуст на тест за скриен шеќер со вредност од 1700 ден по цена од 493 ден, (скрининг за гестацис ...

MarketKonekt.com

На секоја девојка и е потребна торба која ќе ги собере сите неопходни работи за забавен ден поминат ...

ПРЕД ДА ТРГНЕТЕ НА ПАТ ИСКОРИСТЕТЕ БЕСПЛАТЕН ПРЕВEНТИВЕН ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД ВО МОТОАМЕРИТ

ЗА ПОГОЛЕМА БЕЗБЕДНОСТ ВО СООБРАЌАЈОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВEНТИВЕН ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД ВО МОТОАМЕРИТ

7% на летување на Крф со вклучен превоз

7 дневно летување на Крф, со вклучен превоз, целодневен престој на Глифадаа + прошетка низ градот Кр ...

Кој е скромниот Кумановски иноватор чии системи полека но сигурно го освојуваат пазарот

Честопати се жалиме како држава дека ни фалат идеи и иновации, дека тие се двигателот на модерната е ...

ПАКЕТ од ТРИ ОБУКИ во ТРАЕЊЕ од 12 НЕДЕЛИ (Практично сметководство, Напредно сметководство и Финансиска анализа) по НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА од 18.

БРУЦОШИ, АПСОЛВЕНТИ, СТУДЕНТИ - АКАДЕМСКО знаење БЕЗ ПРАКСА е БЕЗВРЕДНО! ВЛОЖЕТЕ во ВАШАТА ИДНИНА и ...

Timeline Photos

Сакаш некој друг да ја заврши работата со чистењето по дома? Преземи ги бесплатните купони на Златна ...

Зошто токму Малта е Ваша дестинација за 8ми Септември?

Само по еден брз, помалку од двочасовен лет и веќе се наоѓате во друга клима, па најдобро отидете во ...
7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи