Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Р3 Инфомедиа нуди 4 производи:

1. Златна Книга - овозможува брзо и лесно пребарување на важни информации за секојдневни потреби. Златна Книга ги категоризира детално сите сервиси, производи, институции, компании, индивидуалци, мали или големи фирми, во одделно дефинирани секции. Сите информации од базата на Златна Книга се достапни до пошироката популација во Македонија преку печатени именици (Златна Книга на македонски и Libri i Artë на албански јазик), веб страната www.zk.mk (на македонски, албански и англиски јазик), како и на мобилните и платените ТВ апликации.
Производот е целосно адаптиран на домашниот пазар и истиот е резултат на тимската работа на 23 посветени членови на Р3 Инфомедиа.
Златна Книга го има 2 пати добиено признанието Superbrand за Македонија, во 2009 и 2011.

2. www.MarketKonekt.com – проширува on-line бизнис можности, директно поврзувајќи ги компаниите со потрошувачите. Сервисот овозможува брз, погоден и евтин начин на промоција на производите на бизнисите, како и детални информации за понуди на потрошувачите. Во моментот сервисот е достапен во Македонија, Србија, Бугарија и Албанија. Планот на Р3 Инфомедиа е во блиска иднина да ги вклучи и останатите пазари од Балканот.
Отсега можете да ги нарачате и да ги добиете производите за 2 работни дена на Вашата адреса преку shop.marketkonekt.com.

4. 1188 – Македонски Национален Сервис (бели и жолти страници) – достапен преку кол центар и на www.1188.com.mk
повеќе

Постови

Zlatna Kniga

🏖️ Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна А ...

35% попуст испитување на крвна слика,биохемиски статус и уринарен статус во ПЗУ "Лукс Медикус" во вредност од 590 ден. по цена од 390 ден.

35% попуст испитување на крвна слика,биохемиски статус и уринарен статус во ПЗУ "Лукс Медикус" во вр ...

35% попуст на тест за испитување на Helicobacter pylori од ПЗУ "Лукс Медикус" во вредност од 300 ден. по цена од 195 ден.

35% попуст на тест за испитување на Helicobacter pylori од ПЗУ "Лукс Медикус" во вредност од 300 ден ...

10% попуст на комплетна опрема и монтажа на базени

10% попуст на комплетна опрема и монтажа на базени.

Zlatna Kniga

🏖️ Ситонија е мал полуостров во средината на Халкидики ☀️🏝️ Плажите се карактеризираат со примамлив ...

10% попуст на филтри, масла, акумулатори, плочки за кочници и сетови со ребраст каиш

10% попуст на филтри, масла, акумулатори, плочки за кочници и сетови со ребраст каиш. Купонот важи в ...

Zlatna Kniga

⛰️☀️ Доколку размислуваш да комбинираш одмор покрај море со можност за рекреирање и уживање во плани ...

20% попуст на монтажа на системи за парно греење, климатизација, водовод и канализација и др.

20% попуст на монтажа на системи за парно греење, централна климатизација, водовод и канализација, в ...
Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг


Видете ги нашите производи на
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи