Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Gjevgjeli
 • Ohër
 • Manastir
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hostele
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Hotele
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shtëpi pushimi për punëtorë

KitkaKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aerodrom Siti


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AmigoKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antika


 • Adresa: Kej 9 Shtatori 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backpacers


 • Adresa: Petar Acev 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Adresa: bul.Gjevgjeli 13
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar Hotel


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City hostelKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domestika


 • Adresa: Fallanga Maqedonase (Ivo Llolla Ribar) 31
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domus


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 20/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edelveis


 • Adresa: Todor Kolarov 46
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emi


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 2
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goldi


 • Adresa: Sllavko Llumbarko 15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hakuna matata


 • Adresa: 11 Tetori 29-1/1
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hellikon duo


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 6-1/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hi Skopje HostelKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel 42Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel Valentin


 • Adresa: Nikolla Karev 9-2/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel Z


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Marshall Tito) 56
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7486 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 163 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

До крај на годината очекувам да го распишеме јавниот повик за изградба на третата фаза на пругата на Коридор 8, односно од Крива Паланка до граничниот премин ...
сите 43 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 137 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj