Propoint

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1520 nr.12-a (Pintija)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7430 км

  • Telefon 2: 078 266751
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1585732676_98.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Како офсет и дигитална печатница веќе 24 години постоиме на пазарот во Македонија, со постојано надоградување и постигнување стандарди преку кои денес се вбројуваме меѓу најдобрите во оваа дејност.

Паралелно со инвестициите во офсет и дигиталното печатење со следење и воведување технолошки иновации на пазарот, зголемување на капацитетот и квалитетот, нашата најнова голема инвестиција е во нешто сосема ново - машини за етикети во ролна (за прехрамбена, фармацевтска и винска индустрија), со што ја зголемивме палетата на услуги и производи.

Како друштвено одговорна и професионална компанија во рамки на своето организационо работење, а во согласност со современите светски трендови, со особено задоволство и гордост ги истакнуваме нашите најнови инвестиции:

-имплементирање систем за управување со квалитет и животна средина ISO 9001 и ISO 14001, за подобрување на квалитетот и задоволување на потребите на клиентите;
-вградување соларни панели на површина од 2600м2, со што допринесовме во намалување на емисијата на CO2 за 470 тони во период од една година а добиената енергија ја користиме за сопствени потреби;
-достава на готовите производи со електрични возила.

Со последните две инвестиции дадовме позитивен придонес кон климатските промени, а со тоа се доближивме до нивото 100% зелена компанија.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj