Propoint

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1520 nr.12-a (Pintija)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км

  • Telefon 2: 02 3092675
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1585732676_98.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Почетоците на Пропоинт датираат од 1996 година. Во мал гаражен простор, со двајца вработени, но голем ентузијазам и верба во успех. Денес се фирма со над 60 вработени, 5200 м2 работен простор и над 500 клиенти. Денес е на висока позиција. Но, за да се задржи позицијата потребен е супериорен и квалитетен производ во различни димензии во однос на своите конкуренти.

Главен промотор е квалитетот, брзината, ажурноста и професионалната изработка дури и на невозможните производи. Вашиот проект (вашата организација и вашиот бренд) е во добри раце. Бидете сигурни дека вашиот производ ќе биде доставен на време и ќе биде со врвен квалитет. Пристапот и ангажираноста се исти без оглед на големината и вредноста на проектот, не е важно дали се работи за илјадници или десетици тиражи

Вашиот успех е и наш успех.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj