Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
 • Youth hostels
 • Restaurants a - z
 • Bed & breakfast
 • Auto Rental Commercial (Rent A Car Agencies)
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Private accommodation in Skopje


Aloha Apartmani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anja


 • Address : Kej 13-ti Noemvri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antigona


 • Address : Vostanichka 128
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Rozi


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 1-3/21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Kolevski


 • Address : Naum Naumovski Borche 50/2-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ars Nokevalishte


 • Address : Zagrebska 41-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Hotel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astera apart hotel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozhinovski Riste


 • Address : Luj Paster 11/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar Hotel


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car Rental Relax


 • Address : Dame Gruev 16-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Casa Mular Krushveo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Congress Travel Service


 • Address : Vladimir Polezhinovski (Ivan Milutinovikj) 22/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dali Apartmani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elizabet Apartmant Haus


 • Address : Jurij Gagarin 65
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Exclusive


 • Address : Nikola Kljusev (27-mi Mart) 25/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famous 2018


 • Address : Vasil Gjorgov 31-b-4-1/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Get Inn


 • Address : Stiv Naumov (Leningradska) 102-g
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Giannis Swiss Apartments


 • Address : Cvetan Dimov 143
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од полноќ, ново поевтинување на дизелот.Регулаторната комисија за енергетика ја направи пресметката. Цената на дизелот се намалува за 2,5 денари и ќе се ...
сите 108 | | | веќе видена

Во периодот од 1 јануари до 7 февруари годинава АД ЕСМ преку капацитетите со кои располага произведе 699.240 мегават часови електрична енергија, што е за 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

Министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска на средба со Алберто Мацола, извршен директор на Заедницата на европските железници, ги потенцираше ...
сите 18 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Невработеноста во САД се намалува, растот на платите ...
сите 66 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Zoom Video Communications Inc во вторникот соопшти дека ќе укине околу 1.300 работни места, бидејќи побарувачката за услугите за ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel