Plantago

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

  • Adresa: Vojvoda Vasil Çakallarov 3/1-9 (Adolf Ciborovski)
  • Vendi: Shkup

  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568629350_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

* Ne jemi një kompani me STAF me përvojë shumëvjeçare në fushën e inxhinierisë elektroteknike, domethënë, projektimin dhe kryerjen e instalimeve elektrike të tensionit të lartë dhe tensionit të ulët, të sistemeve të sigurisë, automatizimit, të klimatizimit, sistemeve hoteliere, sistemeve për qëllime të marketingut, organizimit të të gjitha llojeve të ngjarjeve, domethënë, projektim, marrja me qira, vendosje dhe mbështetje teknike për pajisjet teknike të nevojshme, për një ngjarje që do të kryhet ashtu siç ka menduar organizatori.

* Përveç projektimit, performancës dhe shërbimeve të listuara më lart, kompania jonë kujdeset për sistemet e instaluara, si me garanci ashtu edhe pas afatit të skadimit të garancisë.

* Misioni ynë është që klienti, investuesi i një objekti të fitojë shërbim të plotë nga një kontraktues i vetëm në fushën e instalimeve elektrike dhe sistemeve të sigurisë, dhe që organizatori i ngjarjes të "çlirohet" nga marrja me qira dhe vendosja e pajisjeve teknike të nevojshme për ngjarjen e tij, pra kujdesi ynë është që nga fillimi deri në fund një ngjarje të realizohet më së miri për sa i përket pajisjeve teknike të nevojshme për të.
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj