Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Stip
 • Tetovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dasma - organizatorë dhe planifikues
 • Festa - organizatorë dhe planifikues
 • Dasma - lule dhe dekorime të tjera
 • Balona për festa (tullumbace) - tregti dhe distributerë
 • Dasma - materiale promovuese
 • Ngjarje - Organizim
 • Ndriçim - Huazim Të Pajisjeve
 • Materiale Dekorative
 • Zërim - Huazim Të Pajisjeve
 • Konferenca - Organizim
 • Dasma - Xhirim Dasmash
 • Koncerte - Pajisje
 • Lule Dhe Lulishte
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Video Konferenca - Organizim
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Gift-Shop
 • Lcd Pajisje
 • Prozhektorë
 • Konfeti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Planifikues

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување


Astoria


 • Adresa: Sutjeska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Ava atelier


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 62 llok.15 i 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Ballon Art


 • Adresa: Hristo Tatarçev 69 (Sava Kovacevik)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Ballon magija


 • Adresa: QTQ përdhes
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Balon Centar


 • Adresa: Bul.Ilinden 90-b/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

Bojana Flora-Atelje Klara


 • Adresa: Maksim Gorki 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Cokoladna Fontana


 • Adresa: Ohridska 2-v
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj