Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Fast food restaurants
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias - restaurants in Veles

Da-vinci pab


 • Address : Blagoj Gorev 99
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

Garfild


 • Address : Blagoj Gjorev 75
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км

Krug Food


 • Address : Hristo Tatarcev 2-a (Marksova)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

Petka


 • Address : Blagoj Gorev 61
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 00:00

Pica bravo


 • Address : Boris Trajkovski 10-a (Leninova)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

Pizza Time


 • Address : Todorce Nikolovski 40
 • Place: Veles
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 21:00

Snupi


 • Address : Ljubljanska 2
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Map

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel