Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Strumicë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Qendra Edukimi
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Konsallting
 • Konferenca - Organizim
 • Përkthyes Për Mediume
 • Trajnime
 • Shkolla Për Matematikë
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Kontabilitet - Agjenci Dhe Shërbime
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Ueb Dizajn
 • Libra - Botuesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë

Hungarisht-Kunukova Georgina


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intra përkthime


 • Adresa: rr.1737 nr.3 Pajko Mëhalla
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Anglisht-Julijana Sinadinovska


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Bozhidar Nikollovski


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 49/23
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Todorova Cvetanka


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 34/1
 • Vendi: Shkup

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583404421_89.png?t=true&w=300&h=300

Klover


 • Adresa: bul.Turustiçka 69
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingo key


 • Adresa: 7 Nëntori 112
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Houp


 • Adresa: Pitu Gulli 63-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-Alb


 • Adresa: Rr.1737 nr.28
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonski,germanski-Shenses Sherifov


 • Adresa: Dimo Hadxi Dimov 42
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikica-Sime


 • Adresa: rr.1 nr.112
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pande


 • Adresa: Bul.1 Maji 152
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusisht, Polonisht - Milka Malezanova


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Menaxhereve te Projekteve te Maqedonise


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

trajnime, përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Radevska Elena


 • Adresa: Bistra PLanina 57-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soni Logos


 • Adresa: Ohridska 50
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sudski prevodi


 • Adresa: bul.Oktomvirska revolucija p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swedish, English - Rodna Ruskovska


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Врз основа на Уредбата со законска сила за изменување и дополнување на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на ...
сите 35 | | | веќе видена

Најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд од странските ликвидносни инјекции, кои се очекува најверојатно да стигнат во текот на месецов, ...
сите 139 | | | веќе видена

Организацијата на земји-извознички на нафта (ОПЕК) е група независни произведувачи работат на договор за досега невидено намалување на производството, а кон ...
сите 80 | | | веќе видена

Во услови на пандемија од невидени размери, Капитал Банка АД Скопје им пристапува на своите клиенти правни и физички лица, а со тоа и на севкупната економија, ...
сите 72 | | | веќе видена

За најмалку 70% ќе се намалат ратите за кредитите од финансиските и лизинг друштва во следните три месеци за граѓаните, за кои нема да смеат да се пресметуваат ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj