Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë në Ohër

Anglisht, Italisht-Krkaçoska Kristina


 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Vesna Kolusheski


 • Adresa: Rashanec p.n., Leskoec
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Anglisht-Nada Bozhinovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holandisht - Pavel Pop Stefanija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klover


 • Adresa: bul.Turustiçka 69
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingo key


 • Adresa: 7 Nëntori 112
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Houp


 • Adresa: Pitu Gulli 63-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

R-tekst


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Maqedonisht-Aldana Lorovska


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од странските ликвидносни инјекции најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд, за кои се очекува најверојатно да стигнат во тек на месецов, ...
сите 127 | | | веќе видена

Мелничката индустрија добро функционира но постои можност за измена на неколку одлуки, изјави министерот за економија Крешник Бектеши, откако мелничарите се ...
сите 15 | | | веќе видена

Лукоил Македонија донесе одлука да додели гориво во вкупна количина од 15.000 литри на институциите кои се во првите борбени редови во справувањето со ...
сите 60 | | | веќе видена

Очекуваме да дојде до олеснување на финансиските услови и за граѓаните и за корпоративниот сектор. Токму тоа и беше цел на измените на регулативата за ...
сите 58 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj