Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Fotokopje dhe shërbime
 • Qendra Edukimi
 • Orë Private (Gjuhe)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë në Manastir

Anglisht - Marija Bubevska


 • Adresa: Gjorgji Gjorgjiev 2-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Dimitar Ilievski


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 21/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Hristina Micevska


 • Adresa: Ruzha Dellçeva 13/12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Spirkoska Emilija


 • Adresa: Petar Çaullev 15/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Ben


 • Adresa: Kliment Ohridski, Pelagonka 2 p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht,Anglisht-Temellkova Biljana


 • Adresa: Partizanska 33/14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Ana Stankovska


 • Adresa: Ignjat Atanasovski 27/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Emilija Krstevska


 • Adresa: Gjorgji Sugare 26
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Maqedonisht-Lubica Stankovska


 • Adresa: Shar Pllanina 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfin Shule


 • Adresa: Kiçevska 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragana Misirlievska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filip M


 • Adresa: bul.1Maji 134 lok.6
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filip M


 • Adresa: 22-ri Aprill 57
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7905 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht-Marija Eminagova


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 94/15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Pande


 • Adresa: bul.1Maji 152
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinezisht -Ana Kareska


 • Adresa: Uzichka republika 40
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leksika


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 15/4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llogos Pllus


 • Adresa: Dimçe Llahçanski 74
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pande


 • Adresa: bul.1Maji 152
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

Со 188 милиони евра од Европската банка за обнова и развој ќе се поддржи изградбата на три многу важни инфраструктурни проекти во земјава – автопатот ...
сите 19 | | | веќе видена

Пред почетокот на жетвата земјоделците бараат откупната цена за пченицата да се движии од 20 до 22 денари за килограм, но исто така бараат да добијат и ...
сите 44 | | | веќе видена

Антони Пешев, извршен директор на Стопанската комора на Северна Македонија Претходно проговоривме за економската состојба во која ќе се најде државата во ...
сите 72 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj