Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë në Veles

ABC


 • Adresa: Allekso Demnievski 3
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9485 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht dhe Gjermanisht - Jovçevska Ellena


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov 132
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9486 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Bullgarisht-Arizanova BllagicaKategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht,Sërbisht-Vasilleva-Bojçev Biljana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Bojan Karbevski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Olivera Jordanova/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

English club/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjuhë shqipe-Natasha Abrasheva


 • Adresa: Stojan Burçevski-Buridan 23
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9486 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolova-Sofijanova Renata


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9486 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во вечерашното гостување во телевизија Алфа, дополнителната заменик министерка за финансии, Гордана Димитриеска Кочоска истакна дека голема грешка ќе беше ...
сите 14 | | | веќе видена

Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
сите 10 | | | веќе видена

Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
сите 33 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj