Pekabesko

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 2656565
  • Faksi: 02 2650569
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1629365468_2.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pekabesko SHA Shkup është kompani me mbi 35 vjet traditë dhe është formuar në vitin 1979.

Ideja e formimit vjen nga përfaqësia e ish kombinatit më të madh bujqësor PKB Beograd, që u hap në vitin 1972. Në vitin 1991 PKB-Shkup u bë një nga kompanitë e para të privatizuara plotësisht në Maqedoni. Aktiviteti kryesor i kompanisë është prodhimi i produkteve të mishit dhe distribucioni i ushqimeve dhe cigareve. Në vitin 1998 kompania filloi prodhimin e produkteve të mishit me brendin Pekabesko. Sot gama e produkteve të mishit përfshin produkte të ndryshme me afat të shkurtër dhe të gjatë përdorimi dhe produkte të tymosura.

Çfarë ofrojmë

Pekabesko SHA është një komani private maqedonase, me aktivitet kryesor prodhimin e produkteve të mishit dhe distribucionin e produkteve të konsumit të gjerë.

Pekabesko SHA ka resurse njerëzore, teknologji, infrastrukturë dhe pajisje që i mundësojnë kompanisë të mbajnë një nga vendet e para në fushën e prodhimit dhe distribucionit në Maqedoni. Treguesi më i mirë i suksesit në këtë fushë është besimi i shumë kompanive dhe brendeve rajonale dhe ndërkombëtare, me të cilat Pekabesko çdo ditë shpërndan dhe shet mbi 400 produkte të ndryshme, në tregun vendas dhe tregun rajonal.më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj