Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Охрид
 • Кочани
 • Тетово
 • Прилеп
 • Штип
 • Велес
 • Струга
 • Пробиштип
 • Кичево
 • Струмица
 • Крива Паланка
 • Гостивар
 • Кавадарци
 • Радовиш
 • Ресен
 • Дебар
 • Богданци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Педијатрија - педијатриски ординации
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Лаборатории - биохемиски
 • Поликлиники
 • Гинеколошки ординации
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Кардиолошки Ординации
 • Лаборатории - Дијагностички
 • Аптеки
 • Стерилитет-Фертилитет (Лекување)
 • Интернистички Ординации
 • Пулмологија
 • Клиники И Клинички Центри
 • Болници
 • Хирургија
 • Амбуланти
 • Домашна Посета
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Педијатрија - педијатриски ординации


Медика-Лукс


 • Адреса: Љуботенска 91
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9081 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 19:00

Д-р Лидија


 • Адреса: 29-ти Ноември
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9082 км

Ленче медика


 • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9082 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:30 • Саб од 09:00 до 13:00

Медицине


 • Адреса: Сретко Крстевски 47
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9093 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб - Нед од 09:00 до 15:00

Пауза 15:00-17:00 часот

Неомед


 • Адреса: Мајор Чеде Филипоски 29
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9093 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Ехомед


 • Адреса: Браќа Гиноски б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9093 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00 • Саб од 09:00 до 11:00

Медина Мед


 • Адреса: Центар Жупа
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈9094 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Педијатрика-Горде плус


 • Адреса: Борис Сарафов б.б. (4-ти Јули)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9105 км

Д-р Светлана Зотовска


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9106 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:30

Д-р Радица Маџоска


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9106 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Др.Кралева


 • Адреса: Македонска Војска 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9107 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

Д-р Јованов Ѓорѓе


 • Адреса: Козле б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9109 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:00

Д-р Снежана Лазеска


 • Адреса: бул.Партизански Одреди б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9109 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

Мапа

 БИЗНИС

Според единечниот Биланс на успех, во периодот јануари–март продажбите достигнуваат 1.781.320.547 денари, што е за 11% повеќе во споредба со истиот период од ...
сите 34 | | | веќе видена

Во Народната банка синоќа се одржа свеченост по повод 25 годишниот јубилеј од монетарното осамостојување на Република Македонија.На 26 април пред точно 25 ...
сите 38 | | | прочитана: 211 | веќе видена

next
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи