Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Педијатрија - педијатриски ординации
 • Клиники и клинички центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Педијатрија - педијатриски ординации во Битола

Д-р Билјана Боцевска Мишиќ


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Михајловска


 • Адреса: Никола Тесла 158
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9536 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Христовска


 • Адреса: 4-ти Ноември 48
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница Д-р Трифун Пановски - детско


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

И во првите пет месеци годинава, како и претходно, најпопуларно осигурување останува да биде приватното здравствено осигурување, а најголемо добролно ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 21 | | | веќе видена

Садула Дураки од ДУИ кое е избран како пратеник во Собранието, поднесе оставка од фунцијата заменик претседател на Одборот на директори на „Македонски ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи