Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Paragliding clubs
 • Aero clubs
Повеќе филтриПомалку филтри

Paragliding clubs по градови

Gostivar Ohrid Prilep Skopje Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Paragliding clubs

Flying club Ljuboten


 • Address : Borce Kocovski 127
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2Glide


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avantura


 • Address : Aleksandar Makedonski 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bumerang 2007


 • Address : Dimce Mirceski Banjarot 6
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kondor-Letecki Klub


 • Address : Gave Lazareski 38
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ozon


 • Address : bul.Ilinden 182-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding Klub Foks


 • Address : 11-ti Oktomvri 19-1/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding klub Fenix


 • Address : Fevruarski ohod 24/37
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Praglajding Klub-Delta


 • Address : 11-ti Oktomvri 36-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uciliste za Ekstermni Sportovi-Akro Macedonia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vertigo


 • Address : Mihail Cakov 7-1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 66 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel