Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Parachuting clubs по градови

Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Parachuting clubs

Aero klub-Sportski Aerodrom Stenkovec


  • Address : Sport airport Stenkovec 115-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7844 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bumerang 2007


  • Address : Dimce Mirceski Banjarot 6
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги ги известува потрошувачите дека можат да достават приговор до РКЕ доколку добиените сметките за електрична ...
сите 79 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 26 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel