Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aero clubs
 • Paragliding clubs
 • Training
 • Sport airports
Повеќе филтриПомалку филтри

Aero clubs по градови

Kavadarci Kumanovo Prilep Skopje Stip Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Aero clubs

Flying club Ljuboten


 • Address : Borce Kocovski 127
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero club


 • Address : Aerodromska b.b.
 • Place: Kumanovo

Categories:

aero clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero club Vitacevo


 • Address : Visesnica 12
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero klub-Sportski Aerodrom Stenkovec


 • Address : Sport airport Stenkovec 115-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7844 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero klub-Stip


 • Address : Ilindenska 12
 • Place: Stip
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonier


 • Address : Oktomvriska Revolucija 32/13
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7900 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hali HC


 • Address : bul.ASNOM 64-1/4
 • Place: Skopje

Categories:

aero clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding Klub Foks


 • Address : 11-ti Oktomvri 19-1/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Praglajding Klub-Delta


 • Address : 11-ti Oktomvri 36-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 66 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel