Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca gjinekologjike
 • Sterilitet dhe fertilitet - shërim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Manastir

D-r Trpevski Ljupco


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 21/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 12:00 deri më 20:00 • Ma , Enj nga 08:00 deri më 16:00 • Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Biljana Talevska


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 62-b
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Kiril Nastevski


 • Adresa: Mirçe Acev 10-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Anastasievski Toni


 • Adresa: Nikolla Teslla 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 12:30 deri më 19:30 • Ma , Enj - Pr nga 08:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genezis


 • Adresa: Pande Nikollov p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekomedika


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 154/2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Ma , Enj nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - ginekologija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medihelp/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shveta Ana


 • Adresa: Streja Nahmijas 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 152 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 61 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 19 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ од угледниот финансиски магазин The Banker. ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj