Ohrid turist
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a week24 hoursAirconditionedChildren welcomeHair dryer available in roomFitness centerSpa center

  Hotel Gogov


  • Address : Boris Kidric 1
  • Place: Pehcevo
  • Distance: ≈7964 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  Hotel Gogov is the first hotel located in the center of Pehcevo, in the Malesh region of the Republic of Macedonia. Exclusive accommodation, accessible to everyone, which will offer plenty of content for its guests, such as SPA center, fitness center, beautiful terrace, restaurant, and many other services.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1467116095_16.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedSwimming poolSpa center

  Hotel Royal


  • Address : Klikovo b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7821 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 19:00

  The hotel Royal is in disposal of 15 rooms, 3 suits and a conference hall. Within the hotel there is a bar, restaurant, sports field, Jacuzzi and an open pool.     

  Categories:

  hotels

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1385121451_16.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Според Државниот завод за статистика, во периодот од април до септември 2020 година, што е периодот на пандемијата од коронавирусот Ковид-19, бројот на ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel