Образовен центар Визија - Локација Карпош

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Франклин Рузвелт 33/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1503646627_84.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во современиот свет користењето на компјутерот во сите сфери на животот и доброто познавање на станските јазици стана не само прашање на добра волја туку еден од основните предуслови за успех во работата, студиите, училиштето,...

ВИЗИЈА се појави со цел да им помогне на оние коишто сакаат да си го дополнат своето образование од овие области.

Примарна цел е слушателите да добијат најквалитетна обука со најновите и најдобрите технологии коишто постојат. За таа цел наставата во ВИЗИЈА се одвива во мали групи, со стручни професори и современо опремени училници.

ВИЗИЈА и понатаму останува отворена за секаков вид на соработка.
Дојдете да се запознаеме! Се надеваме дека ќе уживате во учењето со нас онака како што ние ќе уживаме во дружењето со Вас.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи