ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: 9-ти Мај 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300


Цена со ДДВ:4.700 ден.

Курс по НАПРЕДЕН EXCEL

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Обука за управување со промени

Цена со ДДВ:9.676 ден.

Обука за стратешко планирање

Цена со ДДВ:9.676 ден.

Обука на обучувачи (ТоТ)

Цена со ДДВ:9.676 ден.

Обука за обучувачи

Цена со ДДВ:9.676 ден.

Обука за грижа за клиенти

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Стрес и управување со стрес

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Обука за управување со конфликтни с ...

Цена со ДДВ:9.676 ден.

Обука - Развој и управување на чов ...

Цена со ДДВ:10.148 ден.

Обука за Продажба и техники на прод ...

Цена со ДДВ:7.500 ден.

Курс по AutoCAD

Цена со ДДВ:15.600 ден.

Курс по Веб Дизајн

Цена со ДДВ:5.200 ден.

Курс по македонски јазик за странци

Цена со ДДВ:4.400 ден.

Курс за Excel

Цена со ДДВ:5.650 ден.

Пакет курс - Канцелариско работење ...

Цена со ДДВ:2.000 ден.

Курс за PowerPoint


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи