Нула отпад

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 37/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Кај средно училиште Корчагин
Фото и видео галерија

Искуствата од интернационалниот пазар кој се интегриран дел на дејноста и заштита на животната средина преку квалитетот на услугите за управување со отпадот и подигање на јавната свест се само дел од вредностите кои се вградени во стратешките определби на друштвото.

Доследни во својата мисија, Нула Отпад, претставува друштво за управување со отпад која на пошироката заедница им дава еколошка сигурност градејќи партнерски однос и доверба со сите сегменти на општеството.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи