Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Куманово
 • Битола
 • Струмица
 • Гостивар
 • Прилеп
 • Штип
 • Велес
 • Кичево
 • Струга
 • Охрид
 • Кавадарци
 • Кочани
 • Гевгелија
 • Дебар
 • Берово
 • Ресен
 • Свети Николе
 • Делчево
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Нотари


Александар Гуњовски


 • Адреса: Страшо Пинџур 2-1/1
 • Место: Штип

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алексова Роза


 • Адреса: 4-ти Јули 3
 • Место: Кавадарци
 • Пауза: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алексов Славчо


 • Адреса: Маршал Тито 1-1/1
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алими Букурије


 • Адреса: бул.Ослободување 9/9
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангеловска Виолета


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 21/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андоновски Ванчо


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 7-а/1-2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андоновски Миле


 • Адреса: Цветко Тонев 5
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреева Трајковска Зоја


 • Адреса: 11-ти Октомври 21-2/12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апостолова Зарија


 • Адреса: Ацо Аџи Илов 15
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7503 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арсовска Елизабета


 • Адреса: Божидар Аџија 3/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аспорова Тања


 • Адреса: Борис Карпузов 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атанасовски Боро


 • Адреса: бул.Македонија 39-а
 • Место: Делчево

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атанасов Александра


 • Адреса: Бул.1-ви Мај 202 лок.1
 • Место: Битола

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ацеска Натали


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 6/2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабиќ Матилда


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 55-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајро Мугни


 • Адреса: Атанасије Илиќ 1/1
 • Место: Дебар

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бакаловска Богданка


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 34-а/1-1
 • Место: Ресен

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барзова Марија


 • Адреса: Јосиф Ковачев 8
 • Место: Штип

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баута Вирѓинија


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември 1-5/13
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Башким Амети


 • Адреса: Ѓорче Петров 33/1 лок.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во рамки на конференцијата организирана од страна на Владата „Година на нови можности“ беше и панел сесијата „Социјални и здравствени политики во време на ...
сите 56 | | | веќе видена

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи