Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Нотари во Струга

Баута Вирѓинија


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември 1-5/13
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Билали Афрдита


 • Адреса: Братство Единство б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓурчиноски Сашо


 • Адреса: Маршал Тито 52
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кадриу Беса


 • Адреса: ЈНА 14
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кипаризовска Крстеска Анита


 • Адреса: ЈНА 1-1/1
 • Место: Струга

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мухареми Генци


 • Адреса: ЈНА 1-1/1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Неѓми Алиу


 • Адреса: ЈНА 1-1/3
 • Место: Струга

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Првиот јавен оглас содржи вкупно 529 хектари, распоредени во 10 региони низ државата за производство на добиточна храна за период до 15 години. Парцелите се со ...
сите 23 | | | веќе видена

За Азески 100 годишнината од Комората претставува мост на две генерации, мост каде завршува ерата на една поискусна генерација и започнува ерата на новата ...
сите 20 | | | веќе видена

Првите два состаноци трите држави ги одржаа во информативниот центар Пили во Грција, на брегот на малото Преспанско Езеро, каде беа усвоени неколку документи: ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи