Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Нотари во Битола

Ангеловска Виолета


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 21/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атанасов Александра


 • Адреса: Бул.1-ви Мај 202 лок.1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Велјановски Маринчо


 • Адреса: бул.1-ви Мај 208
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дамјановска Јанчевска Билјана


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деребанова Крстевска Веселинка


 • Адреса: Јосиф Христовски лам.5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димановски Горан


 • Адреса: бул.1-ви Мај 173
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јакимоска Николина


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 15/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јанчевска Дамјановска Сашка


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Караџовска Главинче Љупка


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 13/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Момировска Ангелевска Милена


 • Адреса: Влатко Миленкоски 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Папазова Елеонора


 • Адреса: Стерјо Ѓорѓиев 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петровска Ангеловска Александра


 • Адреса: Стерјо Ѓорѓиев 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Талевска Симона


 • Адреса: Фуштани 12/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Христов Андреј


 • Адреса: Јане Сандански 1/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 10 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 46 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 60 | | | веќе видена

Македонија бележи благо опаѓање во рангирањето за буџетска транспарентност, според Анкетата за отворени буџети на Меѓународното буџетско партнерство за 2023 ...
сите 11 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи