Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Нотари во Кавадарци

Алексова Роза


 • Адреса: 4-ти Јули 3
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Пауза: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаковлева Љубинка


 • Адреса: Миле Вчков 1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кујунџиева Наталија


 • Адреса: Илинденска 22
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лазова Ѓорчева Марија


 • Адреса: 7-ми Септември 41
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милков Митко


 • Адреса: Цано Поп Ристов 54
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нацев Пане


 • Адреса: Илинденска 34
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 192 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи