Nobel Palace

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Zona Industriale Saraqinë
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈10667 км

  • Telefon 2: 071 222259
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568356903_44.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Нов салон за свадби во град. Луксуз во секој детал.
Секој момент на вашата свадба нека ви биде магичен. Нашата мисија е секој да се чувствува како да ја живее својата бајка. Нашиот професионален персонал и нашиот луксузен ентериер ќе ја направат вашата прослава уникатна и посебна.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj