Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Мобилни телефони и додатоци - продавници
 • Мобилни телефони - поправки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Мобилни телефони во Велес

А1-Велес


 • Адреса: 8-ми Септември 1 (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 16:00

А1-Велес 2


 • Адреса: Страшо Пинџур 1/1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

Вив


 • Адреса: Благој Ѓорев 16
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Инфо Селл


 • Адреса: Васа Кошулчева 45-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

Кеги Моби


 • Адреса: Петре Прличков 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Саб од 13:00 до 16:00

Моби плус


 • Адреса: Димитар Влахов 11
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

Моби-клип


 • Адреса: Благој Ѓорев 91/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 17:30

Моби-Ричи


 • Адреса: Борис Трајковски 2-а (Ленинова)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00 • Нед од 10:00 до 14:00

Планет мобил


 • Адреса: Благој Ѓорев 11
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Сабах трејд


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Телеком продавница-Велес


 • Адреса: 8-ми Септември 31 (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Хенди


 • Адреса: 8-ми Септември 21 лок.3 (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Мапа

Платите пораснаа, стандардот на граѓаните се подобри, казните се намалија, а условите за водење на бизнис се олеснети. СДСМ со образложение што направи ...
сите 11 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 9 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи