Кеги Моби


  • Адреса: Петре Прличков 10
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: спроти автобуска

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
  • Пауза: Саб од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел надминување на потешкотиите со кои би се соочиле клиентите во овој тежок период настанат поради Корона-кризата, Охридска банка денес на својата веб ...
сите 152 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги информира дека останува во сила препораката до компаниите кои што се вршители на енергетски дејности, како и ...
сите 68 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи