А1-Велес 2


 • Адреса: Страшо Пинџур 1/1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9485 км
 • Локација: во центар, Саармале


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Слика од локација
  Слика од локација
  Мапа

  Откако в чера Владата го објави вториот сет економски мерки, од Стопанската комора на Македонија велат дека за да можат тие соодветно да се оценат, потребно е, ...
  сите 147 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи