Инфо Селл


 • Адреса: Васа Кошулчева 45-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7465 км
 • Локација: кај железничката станица


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Екс министерот за економија и професор, Трајко Славевски, смета дека предложените мерки на Владата поради кризата со епидемијата на коронавирусот треба да се ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Откако в чера Владата го објави вториот сет економски мерки, од Стопанската комора на Македонија велат дека за да можат тие соодветно да се оценат, потребно е, ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Министерката за финансии, Нина Ангеловска, апелираше до приватните закуподавци да бидат солидарни и ако имаат можност да одложат или да ги намалат закупнините ...
  сите 118 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи