Mn-As Concstruction

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 075 448892
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521726464_61.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania MN-AS Construction merret me prodhim të pllakave teraco, ndërtim, projektim, mbikëqyrje, shitblerje të apartamenteve dhe hapësirave afariste.

Sot kompania është e organizuar në pesë linja, me plan për hapin dhe linja të tjera në vitet në vijim:
• Prodhim i pllakave Теrastone
• Shitje dhe blerje e apartamenteve dhe hapësirave afariste
• Projektim
• Ndërtim
• Mbikëqyrje

Prejardhja e kompanisë tonë daton nga viti 1964, duke filluar me ndërtim dhe me punim të fasadave në qytetin e Strugës dhe Resnjës, themeluar nga z. Nebi Hoxha, si vetë i punësuar me ambicie të madhe dhe entuziazëm të lartë, zanatçi, punëtor me ide dhe projekte të mëdha, që në fillim filloi të punojë vetë, me rritjen graduale të firmës së tij si individ(aktivist) në vitin 1980 të arrijë në 50 të punësuar deri në daljen në pension në vitin 1997. Pas kësaj kohe traditën e vazhdon djali i tij z. Muhamed Hoxha. Së pari aktiviteti i kompanisë ishte ndërtimi i llojeve të ndryshme të objekteve, siç janë: objekte private, biznesi, institute sociale, objekte institucionale, objekte industriale etj, zgjerim i aktivitetit të kompanisë nga fusha e ndërtimit dhe në fushën e prodhimit në vitin 2012. Gjatë 20 viteve të fundit, MN-AS nga ana e personelit të trajnuar dhe me përvojë, u bë një nga kompanitë lidere në industrinë e ndërtimit në Strugë dhe më gjerë.

Në vitin 2006, kompania filloi dhe me projektimin dhe ndërtimin e ndërtesave modern për banim në disa prej lokacioneve më atraktive në Strugë, jemi në pritje të dokumentacionit për ndërtim dhe të disa godinave të tjera për banim. Në vitin 2012 kompania e ndërtimit MN-AS, i zgjeroi aktivitet e tij të biznesit dhe në segmente të tjera nga industria e ndërtimit, kompania filloi me prodhimin e Terastone, gjenerata e fundit e "teraco" pllakave nëpërmjet hapjes së mini fabrikës dhe fillim me punë për prodhim të pllakave.

Për suksesin e përpjekjeve tona flet dhe vetë puna( deri më sot) në fushën e ndërtimit si objekte private, ndërtesa publike, oborre të rregulluara dhe objekte të tjera, gjithashtu për suksesin e përpjekjeve tona( kompania jonë) flasin dhe mijëra m2 pllaka të prodhuara dhe shtruara për një periudhë të shkurtër kohore në parqe të hapura, tarraca të mbyllura si dhe hapësira të tjera afariste. Gjithashtu, mund të lavdërohemi se jemi një nga kompanitë e rralla që klientëve të saj u ofron servis komplet post-shitje(transport, përgatitje për montim dhe montim)

Fabrika e prodhimit të MN-AS Consalting gjendet në zonën industrial në s. Moroishtë në afërsi të qytetit të Strugës, në sipërfaqe prej 5.000 m2. Për momentin MN-AS ka 20 të punësuar, kuadro me trajnim të mirë dhe kualifikim të lartë. MN-AS është e njohur si kompani lidere në vend, për shumë faktorë, nga të cilat më e rëndësishme është cilësia e shërbimit, dhe akoma më e rëndësishme është mundësia të ofrohen produkte me cilësi, estetikë, funksionalitet të përkryer dhe cilësi të rëndësishme.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj