Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Ordinanca pediatrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mjekësi në Probistip

Arsov Farmaceuti


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 12
 • Vendi: Probistip

Dr. Andonovski Mijallçe


 • Adresa: Nikolla Karev 22
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Dr. Donevska Paca


 • Adresa: Jakim Stojkovski 20
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Dr. Stevo


 • Adresa: Jakim Stojkovski 44
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7476 км

Dr. Tatjana Anastasova


 • Adresa: Jakim Stojkovski 65
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 20:00 • Pr nga 08:00 deri më 16:00

Dr. Violeta


 • Adresa: F.Zlletovo
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Dr.Liljana Spasovska


 • Adresa: Jakim Stojkovski 44
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 20:00 • Pr nga 08:00 deri më 16:00

Go-ko Medika


 • Adresa: Jordan Stojanov p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Mapa

Зголемен број претставки за вознемирување на работното место се евидентирани годинава. До канцеларијата на народниот правобранител заклучно со ноември се ...
сите 86 | | | веќе видена

Лидерите на ЕУ 27 самитот во Брисел повикаа на јакнење на Европската економска и монетарна унија и посилна улога на еврото во светот. „Силна Европа значи и ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj