Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metale - produkte prej metali - prodhim dhe tregti
 • Metalurgjia
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Metale - përpunim dhe gdhendje
 • Hekurishte
 • Tela - Prodhim Dhe Tregti
 • Rafte Metalike
 • Hidraulikë
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Gypa Dhe Pjesë Shtesë Për Gypa
 • Metale - Galanteri Metali
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Metale - produkte prej metali - prodhim dhe tregti në Shkup

Minimum


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mivaks


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 4 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plus Ingenering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopski Leguri


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strimform/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno Art


 • Adresa: Petar Cajkovski 7-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VKD


 • Adresa: Kërsto Rakovski 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zharina-Komerc


 • Adresa: Demir Trajko 5-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дигитализацијата на услугите е една од примарните процеси во „Нептун Македонија“, компанијата која континуирано на иновативен начин им го олеснува на ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj