MedikaS

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Jordan Mijallkov 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 072 205086
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

OPM Poliklinika MedikaS është qendër shëndetësore e autorizuar nga Ministria e Shëndetësisë, për kryer të aktivitetit nga fusha e sigurisë dhe shëndetit gjatë punës - punë të parashikuara me nenin 20 nga Ligji për Siguri dhe shëndet në punë, që përfshin:
•Kontrolle sistematike preventive për të punësuarit
•Certifikata mjekësore
•Përgatitje e elaborateve me përcaktim të rrezikut profesional në vendin e punës
•Përgatitje e deklaratës për siguri gjatë punës
•Trajnim i të punësuarve për Ndihmë të Parë
•Trajnim i të punësuarve për Siguri dhe shëndet gjatë punës
•Kontrolli kushteve të punës në vendin e punës dhe pajisjet për punë
•Person i specializuar për siguri dhe shëndet në punë.

Synimi ynë është një popullsi e shëndetshme dhe një mjedis pune i shëndetshëm dhe i sigurt. Punojmë të krijojmë kushte të përshtatshme pune për të arritur efekte optimale në punë dhe eliminim e rreziqeve të mundshme në vendin e punës, me qëllim përmirësimin dhe ruajtjen e shëndetit dhe aftësinë e punës së punëtorëve dhe në atë mënyrë dhe parandalim të sëmundjeve profesionale, sëmundje në lidhje me punën dhe lëndimet në punë.
OPM Poliklinika MedikaS ka kapacitet të shërbimeve të tij për t'i ofruar në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë, nëpërmjet ekipit të tij mobil, që është e pajisur siç duhet me personel dhe pajisje teknike për dhënien e shërbimeve cilësore dhe komplete.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj