MedikaS

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 072 205086
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Informacion për oftalmologjinë
Në kuadër të Medika S, funksion dhe ordinancë specialistike konsultuese oftalmologjike, që i ofron dhe shërbimet e mëposhtme:
-Përcaktim të refrakcionit (syze)
-Përcaktim të kataraktës (perde e syrit)
-Kontroll të pjesës së përparme të syrit
-Matje e tensionit të syrit
-Kontrolli fundit të syrit (fundus)
-Përcaktim i mprehtësisë së syrit
-Mënjanim i pjesë së huaj në sy(kornea)
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj