M Holding


 • Adresa: Dervish Cara 45/1
 • Vendi: Tetovë


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649415540_88.png?t=true&w=300&h=300


  Наши услуги:
  -Изведба
  -Високоградба
  -Проектирање
  -Дизајн

  НАШИ ВРЕДНОСТИ:
  Веруваме во континуирана самоиницијативна промена, подобрување, учење и унапредување на стандардите во градежништвото. Истовремено, се залагаме за:

  -Одржливост
  -Најсовремена технологија
  -Почитување на рокови
  -Модерен дизајн
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj