Luks Medikus

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 447088
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1496126503_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Лукс Медикус е овластена ординација по медицина на труд со сопствена биохемиска лабораторија.
Основна дејност на Лукс медикус е :
-Систематски и периодични прегледи за вработени коишто се задолжителни.
-Лекарски уверенија за(вработување, виза и престој во странство, лиценци,и др . )
-Обука за прва помош на работно место-обуката се изведува во нашите простории од страна на овластен обучувач.
Лукс Медикус за своите потреби како и за потребите на пациентите во својата дејност вклучи и сопствена биохемиска лабораторија која работи со нова,модерна и современа лабораториска апаратура која ги задоволува потребите и барањата на пациентите и поставените меѓународни стандарди и во која можат да се извршат сите барани биохемиски анализи.
Нашата лабораторија е под целосен надзор и контрола на квалитетот од страна на PREVECAL за што има добиено и сертификат.
Лукс Медикус работи со високо стручен кадар во областа на медицина на трудот со Д-р Специјалист по медицина на трудот со над 30 годишно работно искуство.
Нашата ординација располага со мобилни екипи кои се целосно опремени за вршење на прегледи во просториите на работодавачот (без никакви пречки и застој во работата) и со капацитет од 100 -150 прегледи на ден .

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj