Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Stip
 • Ohrid
 • Kocani
 • Veles
 • Gevgelija
 • Tetovo
 • Radovis
 • Prilep
 • Kavadarci
 • Strumica
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Logistics
 • International transport & forwarding
 • Forwarding companies
 • Transportation services
 • Sea transportation
 • Container Transportation
 • Air Transportation - Cargo
 • Government Customs Warehouses
 • Trucks & Commercial Vechiles - Transportation
 • Ferryboat Transportation
 • Packaging & Shipping Services (Courier)
 • Moving Services
 • Consulting
 • Iso Standardized Companies
 • Call Centres
 • Distributors (Wholesale)
 • Trucking - Transport Of Goods
 • Export - Intermediaries
 • Management & Business Consultants
 • Customs State Offices
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Logistics


CVS Mobile


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 13-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cva Logistics/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Freight Makedonija


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 85
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DSV


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 20 kat 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deko Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delamode


 • Address : Stefan Jakimov Dedov 14-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta trucking logistik (Delta traking logistik)


 • Address : Vasko Karangeleski 25-1/23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dema logstics


 • Address : Nikola Spasikj 5
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni internacional


 • Address : ul.34, nas.Ilinden 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10690 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

Organization Denny International is a specialized company for organizing international transport of goods in road traffic.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300

Don holding


 • Address : bul.Partizanski Odredi 149/4 mezanin
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dreams trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duo Transport


 • Address : Obikolnica kluchka Stajkovci
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elena Marija


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 52-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

Categories:

logistics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emko 21


 • Address : Mirche Acev 19
 • Place: Delcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ems German Balkan Logistics


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 22-a-1/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro lines


 • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) 64-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro tabak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 193 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 20 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
сите 27 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel