Лири груп

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Локација: пат за с.Брвеница, после мостот од лева страна

  • Телефон 2: 075 857677
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508936445_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Лири груп е компанија која нуди различни видови на природни декоративни камења како мермер, гранит, песочник и др.

Различните видови на декоративни камења се одлично решение за убавината на вашиот двор, дом, работна просторија и друго каде ќе уживате во убавината и сјајот на каменот. За извонреден изглед на ѕидот со декоративен камен може да се додаде посебно осветлување со што ќе можете да уживате во извонредните бои на каменот.

Декоративните камења лесно и брзо се поставуваат, отпорни се на надворешни влијанија (од -50Ц до +70Ц) и имаат различна намена како:
• за декорација на канцеларии, кафулиња, пицерии, ресторани, и др.
• за екстериери (фасадни ѕидови, столбови, дворови, декорирање на влезови и др.)
• за ентериери (декорација на ѕидови, камини, столбови, шанкови и др.)

Внимателно одбраниот декоративен камен има природен шарм и ја претставува поврзаноста помеѓу природата и земјата. Прекрасно изработен ѕид, двор, канцеларија со декоративен камен е одлична идеја за декорирање со што се овозможува уникатна трансформација на просторот во кој функционирате.


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи