Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Штип
 • Прилеп
 • Кавадарци
 • Гостивар
 • Струмица
 • Велес
 • Куманово
 • Струга
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Моторни масла - трговија
 • Автомобилски резервни делови - трговија
 • Гуми (пневматици) - продавници и трговија
 • Филтри - трговија
 • Автомобилска галантерија и додатна опрема
 • Акумулатори - Трговија
 • Амортизери
 • Адитиви За Моторни Масла
 • Гуми (Пневматици) За Трактори И Товарни Возила
 • Автомобилски Сервиси (Автосервиси)
 • Индустриски Масла
 • Бензински Пумпи
 • Камиони И Други Товарни Возила - Резервни Делови
 • Лагери
 • Вулканизери
 • Карбуратори
 • Автомобилски Куќи И Салони
 • Градежна Механизација
 • Хидраулика
 • Моторни Масла - Производство
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Моторни масла - трговија


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување.

Вурт Македонија


 • Адреса: Борис Трајковски 93 (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7.31 км

Нашата цел е едноставна: со индивидуални услуги, практични системски решенија и широк спектар на производи да ја направиме полесна работата на нашите купувачи

Мототрејд Оил


 • Адреса: Страшо Пинџур 11-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.22 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Генерален увозник и дистрибутер во Република Македонија на брендовите Eni S.p.A, Bardahl и Galax. Во нашиот продажен асортиман нудиме широка палета на масла, масти и адитиви за сите видови патнички и комерцијални возила, како масла и масти за индустриска намена.

Бодал


 • Адреса: Благоја Стефковски 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.76 км

Масла и течности за мотори моторни возила: Моторни масла за бензински и дизел мотори...

ПаркингWi-Fi ЗонаДостава

Топ Систем


 • Адреса: Пат за Батинци 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8.89 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Застапништво, увоз и дистрибуција на моторни, индустриски масла и мазива од брендовите WEG, RHEINOL и CYCLON.

Никосан-ЈЗ


 • Адреса: Хо Ши Мин 220-Б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.49 км

НИКОСАН-ЈЗ е фирма чија основна дејност е увоз и дистрибуција на резервни делови за автомобили од Германија, Италија, Словенија, Велика Британија и САД, како и продажба на високо квалитетни авто делови за сите видови автомобили од брендови кои се нивни директни производители.

Санимпекс


 • Адреса: бул.8-ми Септември 2/1-12 (Октомвриска револуција)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.43 км

Санимпекс - ова име скоро 20 години е присутно во секторот за масла. Важи за лидер во застапувањето, увозот, продажба и дистрибуција на висококвалитетни масла и мазива за автомобили и индустрија од повеќе брендови, сертифицирани според меѓународни норми.


Автомотор корпорејшн


 • Адреса: бул.Илинден 93/18 лок.3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.62 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Авто сервис Фиат


 • Адреса: Ѓорче Петров 77
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.98 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Адинол


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈5.96 км

Акома оил


 • Адреса: Лондонска 1-1/33
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.37 км

Ас Оил М1


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 143
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.39 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Аутофилтер


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 88 лок.22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.15 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Компанијата Аутофилтер е основана 2003 година како фирма специјализирана за трговија со филтри за автомобилскиот сектор. За кратко време стана почитувана и успешна на домашниот пазар, препознатлива по големиот и квалитетен асортиман на филтри.

Аутофилтер


 • Адреса: Коста Новаковиќ 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.52 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Аутофилтер - Магацин


 • Адреса: Благоја Стефковски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.48 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 15:30

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи