Бизнис центар-Адинг

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кузман Шапкарев 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9435 км
  • Локација: Ѓорче Петров 2

  • Телефон 2: 02 2050981
  • Факс: 02 2035170
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396606201_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бизнис Центар Адинг ДООЕЛ е членка на групацијата АДИНГ основана во 1991 година како нејзин прв профитен центар. Основната дејност на Бизнис Центар Адинг е трговија на големо со градежни материјали. Структурата на производи која е застапена во продажната палета на Бизнис Центар – Адинг е за потребите на градежништвото.

Ние ви нудиме:
•Производи од декоративен ПВЦ, подпрозорски окапници, аголни подни лајсни, ѕидни декоративни панели, стрејна декоративна ламперија
•Бетонски одводни канали и шахти
•Кровни мембрани (ТПО и ЕПДМ од компанијата Firestone)
•Геотекстил
•Материјали за ињектирање и системи за водонепропусност
•Профили за дилатација
•Бутилна самолеплива лента за хидроизолација
•Полипропиленски вакна за кошулици и бетони
•Метални влакна за бетон
•ПВЦ Траки за хидроизолација (Фугенбанд)
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи