Lindi


  • Adresa: Strellci, Osllomej
  • Vendi: Kërçovë
  • Distanca: ≈9460 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662707821_31.png?t=true&w=300&h=300


Со повеќе од 25 години искуство, ние сме одличен избор за сите видови асфалтирање и поплочувања на јавни и приватни површини. Линди е составена од професионален и квалитетен тим, кој постојано се стреми кон подобрување и следење на новите трендови. Во нас секогаш ќе најдете доверлив партнер, бидејќи долгогодишното искуство и голем број успешно реализирани проекти се наша гаранција.

Архитектурата и бетонот се нераскинлива синергија на дисциплина и материјал што создава нова уметност - Уметноста на поплочување.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj