Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kocani
 • Stip
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratories - microbiologies
 • Health care services - public
 • Bio-chemical laboratories
 • Home visit
 • Laboratories
 • Laboratories - Diagnostic
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratories - microbiologies

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Food Lab


 • Address : Boris Trajkovski 130
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Indus Medika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institution for Health Preventive -Kumanovo (Zavod za zdravstvena zastita-Kumanovo)


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b. p.fah 71
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institution for Health Protection-Kocani (Zavod za zdravstvena zastita-Kocani)


 • Address : Milan Zecar 21
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proanaliz


 • Address : Goce Delcev 127
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Кога Британецот Колин Ор (40) преку веб-страница за запознавање ја запозна Украинката Олга Марченко, тој помислил дека тоа е љубовта на неговиот живот. Тој ...
сите 3 | | | веќе видена

Фејсбук статус на Кристина Ампева од „Гласен Текстилец“ : Од март месец, (уствари 4 години наназад, но ајде за тоа другпат) збориме, пишуваме, молиме, немојте ...
сите 2 | | | веќе видена

Хуавеј, водечки глобален снабдувач на инфраструктура и паметни уреди за информатичко комуникациската технологија (ИКТ), е возбуден да го сподели фактот дека ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel