Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Козметички салони
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Козметички салони во Велес

Афродита Лагер


 • Адреса: Димитар Влахов 54-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути Тоцка


 • Адреса: Борис Трајковски 23-а (Ленинова)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Горјана


 • Адреса: Цар Самоил 8
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 18:00 • Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуда


 • Адреса: Благој Ѓорев 14
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Естетско студио Оливера


 • Адреса: Раштански Пат 4 (комплекс Атлантис)
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клеопатра КМ


 • Адреса: 11-ти Октомври 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Козметика Смил


 • Адреса: Архиепиксоп Михаил 7 (Владимир Назор)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Козметички клуб М


 • Адреса: Благој Ѓорев 14
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лејди Ем


 • Адреса: Никола Карев 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маја-Мс


 • Адреса: Димитар Влахов 26/1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мелина


 • Адреса: Страшо Пинџур 4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плежер


 • Адреса: 8-ма Велешка Бригада 27-2/2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 18:00 • Саб од 12:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Привилиџ


 • Адреса: Ѓорѓи Војтех 13
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 20:30 • Саб од 11:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прити Воман


 • Адреса: Благој Ѓорев 199
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Чет од 12:00 до 17:00 • Пет од 13:00 до 17:00 • Саб од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Роза


 • Адреса: Благој Ѓорев 104-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сања-с


 • Адреса: Благој Ѓорев 159
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тања Тајчи


 • Адреса: Архиепископ Михаил 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фешн


 • Адреса: Страшо Пинџур 4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

“УНИБанка” на 22.01.2021 година ќе ја исплати четвртата полугодишна камата на сопствениците на перпетуални обврзници со ISIN MKBLBA200011 и шифра UNIPO. ...
сите 16 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи на дебата на тема „Работењето на државните претпријатија низ призмата на финансиските индикатори“ најави ...
сите 15 | | | веќе видена

Министерството за економија информира дека ќе и предложи на Владата да ги повлечат предлог измените на Законот за минерални суровини поднесени до Собранието по ...
сите 33 | | | веќе видена

Во врска со вчерашната изјава на претседателот на Комората на Северозападна Македонија дека над 4000 компании се згаснати во првите шест месеци од 2020 година, ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи