Прити Воман


 • Адреса: Благој Ѓорев 199
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Локација: спроти игралиштето, нас.Тунел

 • Телефон 2: 078 364021
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Чет од 12:00 до 17:00
  Пет од 13:00 до 17:00
  Саб од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Милијардерот Ворен Бафет вчера поднесе оставка од функцијата повереник на Фондацијата Бил и Мелинда Гејтс, една од најголемите ...
сите 15 | | | веќе видена

Дали јавниот обвинител го прашал Мустафа Деари од фирмата Багкоп кога ќе го врати долгот од 1,25 милиони евра кон Еуростандард банка преку работата од само ...
сите 14 | | | веќе видена

Програмер, информатичар, градежен инженер, машински инженер, ракувач со градежни машини, градежен работник, возач (на камион, на товарно возило), готвач, ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи